top of page

 ומי אנחנו

N.S.C
הינה חברת אימון שנוסדה בניו יורק ע"י ניסים שדה בשנת 2011, החברה שמה לעצמה כמטרה לעבוד עם ציבור דוברי העברית  המתגורר באזור ניו יורק והסביבה הקרובה. צפויה להיות הרחבת שירותים לאזורים נוספים בארה"ב לפלורידה וקליפורניה. החברה מאמינה בערך שלמות כערך עליון ופועלת באמצעות תהליכי אימון, סדנאות ייחודיות, סימנרים והכשרות מאמנים לקרב אתכם דוברי העברית  הלקוחות שלנו למקום הזה - כלומר להרגיש הכי טוב ולא משנה איפה אתם נמצאים. ב

לתחום האימון התוועדתי באמצעות תוכנית הטלוויזיה משפחה חורגת, התוכנית הרגיזה אותי, לא יכולתי לסבול את האופן שבו המאמן דיבר והתייחס למאומנים שלו, זה היה קצת יותר מידי עבורי.

בחרתי לבדוק את העניין מקרוב,מה זה האימון הזה? ומה זה ומי זה האלון גל הזה והתות הזה ? באתי, הצצתי, ראיתי תמונה אחרת, שיורדת בעריכה ואינה מגיעה לצופים בבית. מצאתי מקום מלא באהבה, חמלה ובעיקר הקשבה וחוסר שיפוטיות. בנקודה הזאת התאהבתי באורית המאמנת שלי שלקחה אותי הכי רחוק שאפשר.

בניתי את תוכנית ההצלחה שלי והגשמתי חלום לעבור לניו יורק. בחודש יולי 2011 עברתי לניו יורק כאשר אני מכיר אדם אחד בלבד .... צעדתי אל הלא נודע בעיניים פקוחות לרווחה מתוך שלמות ובחירה .

את הילדות שלי התחלתי בנתניה. גדלתי בשכונה דורה, הידועה כשכונת מצוקה, אני הילד התשיעי במשפחה. ככזה תמיד נלחמתי על מקומי, דבר שהוביל אותי לעמדת המנהיג.עוד מימי תנועת הנוער ועד ללימודים באוניברסיטת תל אביב בלטתי ,לא רק בגובה, אלא גם בתכונות המנהיגות,הייתי בין המובילים בשביתת הסטודנטים הגדולה, שימשתי כסגן יו"ר אגודת הסטודנטים וכראש מחלקת מלגות ומעונות באגדות הסטודנטים, במקביל לתפקידי זה נבחרתי על ידי אייס"ף הקרן הבינלאומית לחינוך לשמש כעוזר פרלמנטארי ובזמן קצר מצאתי את עצמי משתתף בישיבות ממשלה מביא לדיון את הנושאים החברתיים הבוערים המלחמה בעוני,שכ"ל הוגן ללימודים גבוהים הכנסת תרופות נוספות לסל הבריאות ועוד...

עם כל התפקידים והעיסוקים, סיימתי תואר הראשון בהצטיינות ובפרק זמן קצר דבר שהוביל אותי מייד ללימודי תואר שני בתחום של מינהל ציבורי במסגרת בית הספר לממשל באוניברסיטת תל אביב. בסיום הלימודים השתלבתי לתפקיד ניהול מרכז קהילתי ובחרתי לעבוד בשכונות מצוקה בקריית נורדאו ונאות הרצל בנתניה וכן בגבעת אולגה בחדרה, תפקידים שאותם ביצעתי עד שנת 2010. העבודה במרכזים הקהילתיים בישראל עיצבה את דמותי כמוביל תהליכי שינוי בקהילה.הובלתי תהליכי שינוי ופריצת דרך כדוגמת יציאה מתהליך שיקום שכונות, ביצוע פעולות כלל עירוניות באמצעות מרכז קהילתי שכונתי (מודל ייחודי). 

פריצת הדרך האישית שלי הייתה בשנת 2009 כשהצבתי לעצמי יעד בלתי סביר לארגן את המרוץ הראשון בגבעת אולגה למען שחרור החייל החטוף גלעד שליט. למרות כל המכשולים והתנגדויות של גורמים רבים לקיום המרוץ וכנגד כל הסיכויים. בחרתי להתמקד במה שתלוי בי, הצבתי מטרה ברורה שאני רוצה 2000 איש שישתתפו במירוץ.

גורמים רבים ברשות המקומית העריכו שהמטרה היא לא סבירה ואין סיכוי שנצליח להביא כזאת כמות של אנשים. בין הטענות שהעלו נטען שלמרכז הקהילתי אין את המשאבים הידע והיכולת לארגן אירועים בסדר גודל שכזה , הוכחתי לעצמי ולאחרים שאפשר אחרת אם מספיק רוצים ומאמינים, המרוץ היה הצלחה גדולה דבר שהוביל לבחירתי כעובד מצטיין מטעם עיריית חדרה אף על פי שאני לא עובד עירייה ...

כשבדקתי את תחום האימון התאהבתי והחלטתי להישאר ולהתמקצע, במקביל לעבודתי כמנהל מרכז קהילתי עברתי הכשרה מאמנים מטעםהאוניברסיטה הפתוחה בשיטת תות חברת האימון המובילה בישראל,  המשכתי את ההכשרה בחברת תות בתום תהליך ההכשרה שנמשך כשנה וחצי הפכתי למאמן עסקי ואישי, אני מוביל תהליכים  בתחום החינוך בארגונים גדולים וקטנים ומלווה הכשרות מאמנים באקדמיה ובתחום הרווחה.

במסגרת תוכנית ההצלחה האישית שלי החלטתי לעבור לניו יורק להגשים חלום , לפני כשלוש שנים הגעתי לניו יורק ופתחתי את ההכשרה הראשונה למאמנים בשפה העברית בעיר ניו יורק מאז ועד היום נפתחו מספר כיתות והיד עוד נטויה לפתוח קבוצות נוספות, בימים אלו אני מלווה את מרכז ההכשרות בעברית בניו יורק ומפתח סדנאות וסימנרים לדוברי העברית בניו יורק והסביבה הקרובה. 

במהלך חודש ספטמבר 2012 השתתפתי ב- Life and Wealth Mastery  באיי FIJI עם אחד המאמנים הבכירים בעולם Anthony Robbins 
אני מתאמן באופן קבוע באמצעות חברת האימון של Robbins ואני משלב את תורת האימון שלו במסגרת העבודה שלי.  
בדצמבר וינואר 2013 השתתפתי בסמינרים נוספים Date With Destiny ב-Palm Spring וב-Business Mastery  ב-Las Vegas אני מאמין שבשביל להיות מאמן טוב צריך להתאמן כל הזמן . 
אני בעל טור שבועי קבוע מזה כשנתיים בידיעות אמריקה, ופעיל בקהילה הישראלית בניו יורק במסגרת מועצה מקומית ניו יורק ארגון הגג לקהילה הישראלית . אני חבר קבינט והנהלה בארגון תפקידים אותם אני מבצע בהתנדבות. 

שעה של סיעור מוחות שתענה לך: ב

 האם אתה בכיוון?ב

מה עוצר אותי?ב

האם אני יכול לסייע לך?  ו

מתאים לך להפגש? ז

שלמות זה מבחירה 

ניסים שדה - מנכ"ל ובעלים של:מ

N.S.C.- COACHING AND CONSULTING

NEW YORK CITY

 קצת עלי

917-225 8549 call now

  • w-twitter
  • w-youtube
  • w-linkedin
bottom of page